Telegram зобов’язали розкрити дані про операції з продажу токенів

12 травня 2020, 12:27
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Федеральний суд Південного округу штату Нью-Йорк зобов’язав компанію Telegram передати всю інформацію про угоди з продажу токенів Gram Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Про це пише видання CoinDesk з посиланням на відповідну постанову судді.

Компанія Дурова зобов'язана надати комісії дані про будь-які активи, які були передані покупцям в рамках угод або отримані у зв'язку з їх розірванням. Також комісія просить надати інформацію про внесені до угод зміни.

Відео дня

Telegram повинен передати SEC інформацію про контакти з покупцями, пов'язані зі скасуванням первинного розміщення криптовалюти до 20 травня цього року. Також компанію Дурова зобов'язали передати комісії раніше запитані дані про банківські операції.

Повідомляється, що угода про передачу дані було підписано Telegram і SEC в четвер, 7 травня, суддя підписав його в п'ятницю.

Відзначається, що ця новина з'явилася на наступний день після того, як незалежна організація TON Labs, оголосила про запуск блокчейн-платформи Free TON запустили незалежно від Павла Дурова і Telegram. Як писав портал Cointelegraph, учасники цього проєкту отримають безкоштовні токени під назвою TON.

Нагадаємо, що в кінці березня цього року суд в США заборонив випуск криптовалюта Telegram, прирівнявши токен до цінного паперу. Таким чином суд постановив, що для випуску токенів необхідно було провести додаткові процедури, передбачені американським законодавством.

Термін, до якого команда Дурова повинна була випустити токени Gram або повернути інвесторам криптопроєкту гроші закінчився 30 квітня. У той же день команда Дурова запропонувала інвесторам криптопроєкту Telegram кілька варіантів повернення коштів : отримати 72% вкладених коштів зараз або залишитися в проєкті ще на рік і отримати 110%. Також в Telegram розглядали можливість розрахуватися з інвесторами акціями компанії, якщо криптовалюта випустити все-таки не вийде.

Пізніше в компанії Дурова скорегували плани і запропонували інвесторам забрати вкладені кошти або залишити їх під кредит. Про запуск блокчейну і випуску криптовалюта Gram у 2021 році в листі не згадувалося.

В цілому Telegram повинен повернути інвесторам залучені в ході двох ICO $ 1,7 млрд. Однак, точна оцінка Telegram невідома. Деякі інвестори називають цифри в діапазоні від $ 4 до $ 10 млрд.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X