Суд скасував передачу медіахолдингу Курченка в управління Плюсів

22 червня 2021, 15:44

Суд скасував передачу активів Українського медіа холдингу олігарха Сергія Курченко в управління «Плюсів».

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Українського медіахолдингу до АРМА і скасував рішення тендерного комітету про передачу активів УМХ в управління ТОВ 1+1 Інтернет.

Відео дня

Про це пише Українська правда з посиланням на рішення суду і коментар замголови АРМА Володимира Павленка.

Відзначається, що 15 червня ОАСК частково задовольнив позовні вимоги медіахолдингу Курченка і скасував рішення, тендерного комітету, який вибрав керуючим активами УМХ медіахолдинг олігарха Ігоря Коломойського.

В задоволенні інших позовних вимог суд відмовив.

Зокрема, УМХ просив суд визнати протиправними дії АРМА з відбору керуючого заарештованими активами Курченка. Також в медіахолдингу стверджували, що конкурс проводився з порушеннями.

Суд встановив, що пропозиція Плюсів було найбільш економічно вигідним. Холдинг обіцяв переводити в бюджет 5 млн доходу на місяць, проте з фінзвітності стало відомо, що компанія збиткова.

Зокрема, ТОВ 1+1 Інтернет приховало, що має кредитну заборгованість перед контрагентами в більш ніж 33 млн грн. У суді вирішили, що компанія не змогла б гарантувати прибуток на рівні 60 млн грн на рік.

За словами заступника голови АРМА Володимира Павленка, зараз у відомстві очікують офіційного надходження рішення суду.

Відзначається, що активи УМХ ще фактично не були передані в управління медіахолдингу Коломойського. Договір з 1+1 Інтернет не був укладений через відсутність оцінки і згоди Антимонопольного комітету.

Нагадаємо, що 11 вересня минулого року АРМА оголосила медіахолдинг 1+1 переможцем повторного конкурсу на управління активами УМХ Курченка. Після перемоги на «плюсах» заявили, що очікують проведення оцінки активів УМХ і їх фінансового стану з залученням незалежних експертів і отримання узгодження АМКУ на укладення договору між переможцем конкурсу та АРМА.

Перемогу медіахолдингу Коломойського в конкурсі на управління активами УМХ Курченко оскаржували Медіа Група Україна Ріната Ахметова і Комунікаційний хаб Економіка. 15 вересня 2020-го про намір оскаржити через суд результати конкурсу на управління активами УМХ повідомило ТОВ Видавництво Український медіа будинок.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X