Закрили раунд. Український 3DLOOK залучив додаткові інвестиції та збільшив оцінку до $100 млн

21 грудня 2021, 10:15

Український стартап 3DLOOK залучив додаткові $3,5 млн та збільшив оцінку до $100 млн.

Український стартап 3DLOOK, який розробляє продукт для примірювання одягу під час онлайн-шопінгу, залучив додаткові $3,5 млн інвестицій у раунді A з оцінкою, наближеною до $100 млн. Про це пише Forbes Україна.

Відео дня

Стартап 3DLOOK залучив $6,5 млн у березні цього року, а зараз отримав додаткові $3,5 млн інвестицій у рамках того ж раунду.

Лід-інвестором раунду виступив фонд Spidertek. Також у 3DLOOK інвестували Flyer One Ventures, Startup.Network та група американських бізнес-янгелів.

" Примірка — це і бар'єр в онлайн-продажах, і довгий незручний процес в офлайні. У тісній примірювальній складно зрозуміти, чи підходить річ. Бренди будуть отримувати зворотний зв’язок про те, як сидять речі на їхніх клієнтах і що потрібно поміняти в майбутніх моделях одягу", — зазначив партнер фонду Spidertek Ілля Сілаєв.

Додаткові інвестиції в компанії використовують, щоб активніше зростати та просувати перший масовий продукт, модуль YourFit.

«Наше рішення відповідає відразу на два питання: який розмір мені підходить і як ця річ на мені виглядає», — зазначив засновник компанії Вадим Роговський.

Нагадаємо, що український стартап Awesomic залучив $2 млн, серед інвесторів — Y Combinator.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X