Загроза нацбезпеці. Білий дім заборонив продаж обладнання Huawei та ZTE

28 листопада 2022, 09:10
США заборонили продаж обладнання Huawei (Фото:REUTERS / Gonzalo Fuentes)

США заборонили продаж обладнання Huawei (Фото:REUTERS / Gonzalo Fuentes)

США заборонили продаж обладнання Huawei, ZTE та низки інших китайських техногігантів через загрозу національній безпеці.

Адміністрація президента США Джо Байдена заборонила продаж нового телекомунікаційного обладнання від китайських Huawei та ZTE через загрозу національній безпеці США, передає Reuters.

Відео дня

Федеральна комісія зі зв'язку США ( FCC) заявила в п'ятницю, що ухвалила остаточні правила, які забороняють продаж або імпорт китайського виробника обладнання для відеоспостереження Dahua Technology Co, фірми відеоспостереження Hangzhou Hikvision Digital Technology Co Ltd та телекомунікаційна компанія Hytera Communications Corp Ltd.

Такий крок було зробити на тлі побоювань, що Китай може використати обладнання своїх техногігантів для шпигунства за американцями.

« Це рішення FCC нічого не зробить для захисту національної безпеки США, але зробить багато для того, щоб зробити захист себе, своїх будинків більш шкідливим і дорогим для малого бізнесу США, місцевої влади, шкільних округів та окремих споживачів, бізнесу та власності», — заявив Hikvision, додавши, що продовжить обслуговувати клієнтів у США " у повній відповідності" із законодавством.

Ще в червні 2021 року Федеральна комісія зв'язків США заявила, що розглядає можливість скасувати всі дозволи на використання обладнання для китайських Huawei, ZTE, Hytera Communications Corp., Hikvision та Dahua.

Це компанії входять до списку FCC, які становлять загрозу національній безпеці відповідно до закону 2019 року, спрямованого на захист мереж зв'язку США.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати розслідують китайську Huawei через побоювання про перехоплення даних із військових баз.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X