TikTok отримав відстрочку для продажу американського бізнесу

16 листопада 2020, 11:09

Влада США на 15 днів продовжили дедлайн для китайської ByteDance на продаж американської частини бізнесу TikTok.

Комітет з іноземних інвестицій США дав китайському сервісу TikTok відстрочку до 27 листопада для продажу американської частини бізнесу, пише The Wall Street Journal з посиланням на судові матеріали.

Відео дня

Таким чином, дедлайн був перенесений на 15 днів. За словами прессекретарки міністерства фінансів США Моніки Кроулі, це рішення «дає сторонам додатковий час, що знайти рішення, відповідне указу» президента США Дональда Трампа. У серпні цього року Трамп видав указ, який наказував продаж американського бізнесу TikTok до 12 листопада. В іншому випадку китайський додаток повинні були заблокувати на території США.

Нагадаємо, що 14 вересня компанія Oracle підтвердила угоду з TikTok . Сторони оформили угоду як «технічне партнерство». Інший претендент на покупку китайського відеододатка Microsoft заявив про відмову від угоди з боку материнської компанії TikTok.

19 вересня президент США Дональд Трамп схвалив покупку TikTok в США компанією Oracle. Глава Білого дому відзначив, що це вирішує проблему національної безпеки США. Крім того, це дозволить додатком продовжити роботу на території Сполучених Штатів.

Для управління бізнесом TikTok в США була створена компанія TikTok Global.

Однак, угода про продаж американського бізнесу TikTok не було закрито до 12 листопада. У китайській компанії поскаржилися на адміністрацію Трампа, яка не реагувала на запити про відстрочку блокування соцмережі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X