Spotify, розробник Fortnite та інші об'єдналися для боротьби з комісіями в App Store

24 вересня 2020, 19:59
Spotify, Epic Games і власник Tinder об'єдналися для боротьби проти політики Apple щодо магазину додатків.

Низка великих розробників додатків об'єдналися в Коаліцію за справедливість додатків, щоб боротися з 30% комісіями в App Store. Про це повідомляється на сайті новоствореної організації.

Відео дня

В коаліцію проти Apple увійшли розробник гри Fortnite Epic Games, стрімінговий сервіс Spotify, власник Tinder компанія Match Group, розробник сервісу для управління проєктами Basecamp, стрімінговий сервіс Deezer, торгова група News Media Europe, власник поштового сервісу ProtonMail швейцарська Proton Technologies та інші.

Учасники коаліції виступають проти 30% комісій App Store, не знайдені можливості пропонувати додатки для iOS в обхід магазину додатків Apple і антиконкурентних правил App Store. Компанії заявляють, що Apple використовує своє становище, щоб просувати власні сервіси.

Нагадаємо, що Epic Games і Spotify вже критикували Apple через комісії в магазині додатків і «неконкурентну поведінку».

При цьому Epic Games судиться з виробником iPhone після того, як компанія видалила зі свого магазину додатків гру Fortnite. Це сталося через те, що Epic Games додав в одне з оновлень можливість оплати покупок в обхід комісії App Store.

У відповідь в Apple заявили, що розробник Fortnite «просто не хоче платити за велике благо, отримане від App Store».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X