Конкурент TikTok. Співзасновник Vine запустив сервіс коротких відео Byte

27 січня 2020, 12:43

Творці нового сервісу планують зосередитися на моделі монетизації авторського контенту.

Співзасновник сервісу створення шестисекундних відео Vine Дом Хоффман оголосив про запуск аналогічного сервісу - Byte, пише The Next Web.

Відзначається, що новий сервіс має більше схожого з популярним китайським додатком TikTok: з'явиться підтримка вертикальних відео, які будуть формувати стрічку. Користувачі зможуть завантажувати вертикальні і горизонтальні відео з галереї смартфона або знімати їх прямо в додатку.

Відео дня

Як розповів Хоффман в коментарі TechCrunch, творці Byte планують зосередитися на впровадженні монетизації для авторів контенту, що інші подібні сервіси, на зразок TikTok, поки не пропонують. Запуск пілотної програми монетизації Хоффман анонсував вже найближчим часом.

«Ми поки придивляємося, але почнемо з частки доходу + доповнення власними коштами. Більше деталей про те, як саме буде працювати пілотна програма у нас з'явиться найближчим часом», - додав засновник Byte.

Про плани Хоффман запустити "спадкоємця" Vine видання The Verge писало ще на початку 2018 року. Запуск планувався не раніше літа того ж року.

Сервіс шестісекундним відео Vine був запущений в 2013 році і став викачуваним безкоштовним додатком в iOS App Store вже в квітні того ж року. Пізніше сервіс купив Twitter, але в 2016 році Vine припинив работку.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X