Прибуткова ніша. Фонд співвласників Parimatch купив частку в арбітражній компанії Trionika

19 січня 2022, 18:16

Фонд співвласників Parimatch купив контрольну частку у компанії, яка займається арбітражем трафіку. На ринку угоду оцінюють у $10−20 млн.

Фонд акціонерів Parimatch - JKR Investment Group - купив контрольний пакет у компанії Trionika, яка має експертизу в арбітражі трафіку. Про це пише Forbes Україна.

"Trionika вміє залучати трафік, а нам необхідні ці ресурси", - пояснили причину покупки в пресслужбі JKR.

Відео дня

Учасники угоди відмовилися коментувати ціну та розмір частки, проте, за оцінками конкурентів Trionika, вона може перебувати в діапазоні $10-20 млн, пише видання. Також Forbes зазначає, що це перша публічна угода на ринку арбітражного трафіку.

Компанія Trionika була заснована у 2010 році та займається створенням платформ під арбітраж трафіку. Зазначається, що в основі бізнесу компанії Essay writing вертикаль бізнесу, в якій арбітражники допомагають платформам з написання академічних робіт на замовлення знаходити замовників та виконавців.

Акціонер Trionika Максим Слободянюк зазначив, що не вийшов з акціонерів компанії, оскільки очікує, що угода принесе Trionika зростання.

Як зазначив екс-інвестиційний менеджер венчурного фонду Digital Future Віктор Компанеєць, арбітраж трафіку – одна з найприбутковіших ніш в українському IT.

« Половина успішних продуктових українських IT-компаній виросла з аутсорсу. А друга половина – з арбітражу трафіку», – зазначив Компанеєць.

Також зазначається, що Україна входить до топ-3 світових лідерів з арбітражу трафіку.

Арбітраж трафіку - вид онлайн-маркетингу, гравці якого зводять компанії з клієнтами та заробляють на різниці в ціні за користувача. Найчастіше щодо оплати такої реклами використовують модель Cost Per Action, де дією може бути покупка, оформлення замовлення або реєстрація.

Раніше повідомлялося, що Parimatch Tech купує маркетингову компанію Mr.fish та онлайн покер-рум PokerMatch .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X