У Oll.tv заявили про рекордні перегляди спеціального епізоду Друзів

28 травня 2021, 18:20

У Oll.tv заявили про рекордні перегляди спеціального епізоду серіалу Друзі в день прем'єри. Платформа володіє ексклюзивними правами на контент Amediateka (серіали НВО) в Україні.

«Ніколи в Oll.tv не було художнього контенту, який спрацював так, як спрацював цей епізод», - заявив директор зі стратегії та розвитку бізнесу Медіа Групи Україна Федір Гречанінов під час конференції Дні електронних комунікацій, в коментарі журналісту НВ Бізнес.

Відео дня

Він додав, що раніше таку кількість переглядів, як спеціальний епізод серіалу Друзі, збирали в основному великі спортивні події.

Також Гречанінов підкреслив, що спеціальний епізод Друзів зібрав перегляди на платформі при відсутності потужного промо Україні - ред.).

У той же час представник Медіа Групи Україна підкреслив, що не може поділитися точними цифрами через день після прем'єри епізоду.

Що стосується відсутності українських субтитрів в день прем'єри спеціального епізоду Друзів в медіагрупі заявили, що отримали контент в такому вигляді. Водночас Гречанінов заявив, що українські субтитри до епізоду додадуть незабаром.

«Як тільки ми отримали контент, ми його отримали ось так - ми його опублікували. Ми збираємося його перекласти. Але ми вирішили, щоб українські користувачі не чекали, поки він (епізод Друзів) буде перекладений », - зазначив Гречанінов.

Також він додав, що приплив користувачів на платформу після отримання ексклюзиву на контент HBO оцінювати поки рано. Це пов'язано з тим, що багато користувачів купують підписку на довгостроковий період (кілька місяців або рік) і не готові оформляти нову підписку відразу після того, як з їх платформи пропала частина контенту.

Нагадаємо, що в кінці квітня цього року з Megogo пропав контент дистриб'ютора Amediateka , який володіє правами на контент НВО. Тоді в Oll.tv заявили про ексклюзивні права на контент цього дистриб'ютора. З 1 травня контент Amediaateka також пропав з інших платформ на зразок Sweet.tv і Divan.tv. Зараз серіали НВО доступні на сервісі Oll.tv, а також на партнерських платформах Vodafone TV і Інтерактивне TV від Укртелеком.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X