Sony закрила угоду з придбання стрімінгового сервісу аніме Crunchyroll за $1,2 млрд

10 серпня 2021, 11:54

Компанія Sony завершила операцію з придбання стрімінгового сервісу аніме Crunchyroll у американського телекомунікаційного гіганта AT&T.

Компанія Sony Funimation закрила операцію з поглинання стрімінгового сервісу аніме Crunchyroll за $1,175 млрд, передає Variety.

За допомогою цієї покупки японська компанія хоче «Створити єдиний досвід підписки на аніме». Датель об'єднання Crunchyroll і Funimation, іншого сервісу аніме належить компанії, поки невідомі. Відзначається, що поки платформи будуть працювати окремо.

Відео дня

«Аніме - це швидко зростаючий медіум масової інформації, який захоплює і викликає емоції у глядачів по всьому світу», відзначили в Sony.

У стрімінгового сервісу Crunchyroll більш 5 млн платних передплатників по всьому світу і 120 мільйонів зареєстрованих користувачів в більш ніж 200 країнах. Funimation не розкриває свої показники.

Вперше про рішення Sony викупити стрімінговий сервіс аніме Crunchyroll у телекомунікаційного конгломерату AT&T повідомлялося в грудні минулого року. Тоді наголошувалося, що ця покупка дозволить компанії зміцнити позиції в сфері розважального контенту і конкурувати з гігантами індустрії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X