Вік, бонуси і гендерна рівність. Від чого залежать зарплати топ-менеджерів в українському IT

12 лютого 2020, 19:54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Найбільше задоволені роботою топ-менеджери, бонус яких залежить від прибутку компанії.

Рівень зарплат топ-менеджерів в українських IT-компаніях залежить від віку, статі та типу компанії, говориться в дослідженні рекрутингового агентства Indigo Tech Recruiters.

Відео дня

Вік більшості учасників опитування (58%) становив від 31 до 40 років. Для топ-менеджерів цього віку розмір середньої зарплати становив $ 5419, при верхньому порозі в $ 9800.

Різниця в розмірі середньої величини топменеджера віком 21−30 років і 31−40 років може досягати майже 46%.

«Якщо ви не задоволені рівнем своєї зарплати і вам менше 31 року, є хороша новина — потрібно отримати ще кілька років досвіду і винагороду значно зросте», — зазначили автори дослідження.

Відзначається, що найбільша кількість даних автори дослідження отримали за сферами Digital, E-commerce, FinTech and Banking. У двох останніх найвища зарплата зафіксована на рівні $ 9083−9610. В інших сферах траплялися окремі респонденти з зарплатами на рівні $ 10 000−14 500.

Жінки топ-менеджери в українських IT-компаніях в середньому отримують на $ 2000. менше чоловіків. Такий розрив може бути пов’язаний з тим, що жінки переважно займають позиції HRD, СОО, і СМО, в той час як СЕО і СТО заробляють більше.

Крім того, на розмір зарплати позитивно впливають розмір і вік компанії - чим вони вищі, тим вище і зарплати керівництва. Також компанії з США і Канади зазвичай платять топ-менеджерам більш високі зарплати в порівнянні з українськими або європейськими фірмами.

Відзначається, що більше третини (38,3%) топ-менеджерів в українських компаніях не отримують бонуси. У той же час, у більшості керівників бонус є річним (31,3%). Деякі отримують щомісячну винагороду (24,9%). Розмір бонусу може залежати як від прибутку компанії (43,8%) так і від її від загальної виручки (30,35%).

«Найбільш демотивованими є менеджери, у яких взагалі немає бонусів», — наголошується в дослідженні.

Найщасливішими є керівники, бонус яких залежить від прибутку компанії.

Нагадаємо, що за останні чотири роки український IT-ринок збільшився вдвічі і став одним з головних напрямків експорту послуг.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X