Сингапурський Esquire випустив перший в історії журнал, написаний роботом

13 травня 2019, 14:19

У номера сингапурського Esquire два листи головного редактора - один написаний живою людиною за 2,5 години, другий - роботом за 2,5 хвилини

Квітневий номер за 2019 рік журналу Esquire в Сингапурі вийшов в незвичайному форматі. Частина статей в ньому повністю написана за допомогою штучного інтелекту, частина - ботом під керівництвом редакторів. Про це повідомляє Adindex.

Відео дня

"Історичний момент: перший в історії журнал, написаний і підготовлений штучним інтелектом! Сингапурський Esquire,  який видає мій давній бойовий товариш @mschlippe, пішов на цей експеримент", - написав на своїй сторінці в Facebook колишній головний редактор Conde Nast Traveller Геннадій Мутасим.

Для написання статей був створений спеціальний бот AI Squire (зроблені ним матеріали позначені спеціальним значком). Він був створений компанією QLX, що спеціалізується на штучному інтелекті.

Частина статей номера була написана ботом, але відредагована співробітниками видання (позначаються AI curated). Для видання створили дві обкладинки: одну - з реальним актором Миколою Костер-Вальдано, іншу - з вигаданим музикантом Blawko.

"У номера два листи редактора - один написаний живою людиною за 2,5 години, другий - роботом за 2,5 хвилини - і складно сказати, який з них краще", - повідомив Мутасим.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк створив робота для підбору персоналу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X