Сингапур без 2G, нічний фотоапарат Casio і смартфони з Африки – новини IT у світі

9 грудня 2016, 17:12
Наступного року в США з’явиться крамниця без кас, касирів і черг, а маленька південно-східна держава відмовиться від найрозповсюдженішого стільникового стандарту

1Сингапур відключить застарілу стільникового мережу

У квітні 2017 року мобільні оператори Сингапуру вимкнуть мережі 2G , однак далеко не всі користувачі стільникового зв’язку готові плавно мігрувати до 3G/4G. За даними ВВС, на сьогодні простими та дешевими (вартістю близько $20) "бабцьофонами" користується 160 тис. мешканців Сингапуру. У них є ще кілька місяців, щоби придбати SIM-картки та телефони з підтримкою стандарту не нижче 3G.

Відео дня

Відповідне рішення телеком-регулятор цієї країни прийняв минулого року на прохання стільникових компаній. Серед причин – прагнення якомога ефективніше використовувати дефіцитний радіочастотний ресурс для розгортання найсучасніших мереж стільникового зв’язку.

2Amazon відкриє крамницю без касирів

На початку 2017 року гігант електронної торгівлі має намір відкрити першу в світі крамницю , де покупець зможе зайти, вибрати товар і вийти. Не потрібно очікувати в черзі, шукати готівку чи вводити PIN-код своєї кредитки.

Майбутнім клієнтам потрібно лише встановити на свої смартфони додаток Amazon Go і прив’язати до нього свої платіжні картки. Після того, як покупець вибере товар, його вартість автоматично спишеться з його рахунку. За допомогою технології Just Walk Out компанія відстежить, коли той чи інший продукт взятий або повернутий на поличку.

Перший магазин Amazon Go компанія має намір відкрити у Сіетлі.

3Casio випустила камеру для нічної зйомки

Японський виробник представив нову камеру Exilim FR110H на 1,9 МП. Цей пристрій призначений для фото- та відеозйомки у темряві.

Камера Casio Exilim FR110H оснащена водонепроникним і пилестійким корпусом. Дизайн пристрою створений таким чином, що його можна закріпити на шоломі. Нова камера має потрапити на прилавки Японії ще цього тижня.

4У Африці з’явиться перший завод з випуску смартфонів

Компанія Onyx-Connect оголосила про плани відкрити виробництво смартфонів і планшетів у Йоганнесбурзі (Південно-Африканська Республіка). Уже в першому кварталі 2017 року компанія має намір виготовити першу партію Android-пристроїв.

Onyx-Connect має намір виготовляти недорогі смартфони вартістю близько $30. За словами керівництва компанії, пристрої будуть оснащені камерою і 1 ГБ оперативної пам’яті.

5Samsung заохочує власників вибухонебезпечних Galaxy Note 7 повернути смартфони

Південнокорейський виробник електроніки випустив оновлення програмного забезпечення для сумнозвісних смартфонів Samsung Galaxy Note 7. Як виявилося, приблизно 10% покупців цих пристроїв ще не повернули їх. Тож щоби запобігти можливій шкоді, компанія програмним способом обмежила рівень заряду небезпечних акумуляторів до 60%.

На думку представників Samsung, такий крок спонукає власників згаданих смартфонів чимшвидше повернути їх виробнику. У вересні компанія випустила новий флагман Samsung Galaxy Note 7. Згодом з’явилися численні повідомлення про те, що під час зарядки ці смартфони вибухали. Після цього Samsung вирішив відкликати ці телефони та зняв їх з виробництва.

Показати ще новини
Радіо НВ
X