«Плюси» не планують вносити зміни в шоу Маскарад

2 листопада 2020, 12:20

На «Плюсах» заявили, що не будуть вносити зміни в шоу Маскарад і підкреслили, що не визнають звинувачення в крадіжці формату.

В 1+1 media заявили, що за станом на 30 жовтня поточного року не отримували жодного звіту чи іншого повідомлення від міжнародної організації із захисту авторських прав FRAPA в зв'язку з конфліктом через формат шоу Маскарад.

Відео дня

Про це йдеться в заяві медіагрупи.

«У відповідь на спільну заяву Munhwa Broadcasting Corp (MBC), Fremantle та ТРК Україна група 1+1 media повідомляє, що станом на 30 жовтня 2020 року не отримувала жодного звіту або іншого повідомлення від FRAPA та не є «озброєна даною інформацією», — йдеться у заяві 1+1.

У медіагрупі підкреслили, що навіть згідно з поточними правилами FRAPA якщо відсоток схожості становить менше 80%, то цього недостатньо, щоб підтвердити, що формат є копією.

Однак, в тексті спільної заяви, в звіті FRAPA щодо шоу Маскарад мова йде про подібність в 73%. Крім того, на "Плюсах" заявили, що в звіті була допущена помилка.

"Зазначено, що в шоу Маскарад змагаються дві команди суддів, хоча в форматі суддів взагалі немає. Присутні й інші неточності, медіахолдинг готовий прокоментувати за фактом отримання оригіналу звіту", - йдеться в повідомленні медіагрупи.

В 1 + 1 заявили, що не планують вносити зміни в шоу Маскарад, оскільки медіахолдинг виробляє інший формат, який не має ніякого відношення до формату The Masked Singer.

Нагадаємо, що ТРК Україна звинуватив телеканал 1 + 1 в крадіжці формату телепередачі Маскарад і пригрозив конкурентам судом.

У ТРК Україна стверджують, що програма Маскарад неправомірно використовує ключові форматні елементи всесвітньо відомого формату The Masked Singer, права на адаптацію якого телеканал Україна придбав у компанії Fremantle навесні 2020 року.

Своєю чергою в 1+1 заявили, що купили права на схожий формат Mysteries In The Spotlight у іншого дистриб'ютора і претензій з боку Медіа Групи Україна не розуміють.

Компанія Fremantle, якій належать права на формат The Masked Singer, поскаржиться на «Плюси» в міжнародну організацію по захисту авторських прав FRAPA через шоу Маскарад.

8 жовтня Студія 1 + 1 заявила, що подає в суд на ТРК Україна через звинувачення в крадіжці формату передачі Маскарад, яка виходить в ефірі «Плюсів». У відповідь телеканал Ахметова заявив, що готує відповідний позов до 1 + 1 .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X