Секонд-хенд від Apple, лебедина пісня Blackberry та Hyperloop в ОАЕ – новини IT у світі

11 листопада 2016, 15:25
Невдовзі управляти смартфонами можна буде простим рухом очей, а в Об’єднаних Арабських Еміратах долати сотні кілометрів за лічені хвилини

1Apple почала продавати вживані смартфони

На своєму офіційному сайті Apple розпочала продаж смартфонів, які були у використанні. У спеціальному розділі можна придбати iPhone 6 і iPhone 6 Plus на 15% дешевше та заощадити $100-110.

Відео дня

Перед повторним продажом у відремонтованих смартфонах зазвичай міняють корпус і акумулятор. Раніше в офіційному онлайн-магазині Apple можна було придбали лише відновлені ноутбуки та планшети.

2Шведи навчать смартфони підкорятися рухам очей

Шведська компанія Tobii Technology представила пристрій Eye Tracker 4. За його допомогою управляти ноутбуками та настільними комп’ютерами можна рухами очей.

Eye Tracker 4 зчитує відображення екрану з поверхні людського ока, завдяки чому визначає, куди людина дивиться. Керувати пристроєм можна за допомогою рухів голови та очей. Це значно полегшує користування комп’ютером для людей з обмеженими можливостями.

Після успішного виходу на ринок Eye Tracker 4 шведські розробники отримали замовлення на подібний пристрій від одного з найбільших виробників смартфонів, назва якого не розкривається.

3Alibaba побила свій минулорічний рекорд продажів на День холостяка

Минулого року гігант електронної комерції з Китаю на Single Day (11.11) розпродав товарів на рекордних $14,4 млрд. Хоча ще поточна доба не закінчилася, але Alibaba вже заявила, що побила минулорічний рекорд.

Для порівняння, найбільші розпродажі США – Кібер понеділок і Чорна п’ятниця – зібрали урожай значно менший, $2,68 млрд і $4,45 млрд відповідно.

За даними Mashable, 84% покупок під час сьогоднішнього розпродажу було здійснено за допомогою мобільних телефонів.

4Blackberry попрощається з ринком смартфонів моделлю з фізичною клавіатурою

Компанія Blackberry офіційно оголосила про те, що припиняє випуск смартфонів, але наостанок випустить смартфон із QWERTY-кравіатурою. Про це повідомив керівник Blackberry Джон Чен в інтерв’ю Bloomberg TV.

Blackberry завоювала прихильність багатьох користувачів ще в "доайфонну" епоху саме завдяки фізичній клавіатурі. Заяву компанії про вихід з ринку смартфонів багато фанатів цієї марки сприйняли з розчаруванням. Компанія повідомила, що має намір зосередитися на розробці програмного забезпечення.

5Hyperloop One збудує супермагістраль між Дубаєм і Абу-Дабі

Мандрівка між двома найбільшими містами Об’єднаних Арабських Еміратів триватиме лише 12 хв після того, як компанія Hyperloop One (Н1) збудує свою футуристичну магістраль. Зазвичай автомобільна поїздка між Дубаєм і Абу-Дабі (159,4 км) триває дві години.

Н1 оголосила про початок планування своєї першої дороги в ОАЕ. Минулого року компанія отримала $50 млн на побудову системи з перевезення вантажів від DP World Group (Дубай), третього за розміром портового оператора у світі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X