Сайт Liga.net став жертвою кібератаки

26 жовтня 2020, 14:49

Сайт Liga.net став жертвою кібератаки. У виданні припускають, що до атаки на сайт може мати відношення Росія.

Сайт великого онлайн-видання Liga.net кілька годин недоступний через кібератаки. Про це саме видання повідомило в Facebook 26 жовтня.

Джерело НВ Бізнес в редакції видання також підтвердив цю інформацію.

Відео дня

«LIGA.net працює з тимчасовими перебоями. Наш сайт піддався кібератаці. Ми намагаємося вирішити проблему максимально швидко », - йдеться в повідомленні видання.

Станом на 14:38 понеділка, 26 жовтня сайт видання почав завантажуватися. В цілому, доступу до сайту не було близько трьох годин.

Доповнено. Пізніше LIGA.net повідомила , що атака на сайт почалася 24 жовтня, о 18:25, а адміністратори соцмереж в той же день отримали анонімне повідомлення, в загальних рисах описує технічну суть проблеми, яка сталася з сайтом.

Анонімні автори повідомлення заявили, що цю атаку їм нібито замовили і запропонували "допомогу" за регулярну плату. У LIGA.net заявили, що платити відмовилися.

"У нас є аргументована підозра, що атака йде з Росії. Технічна складність - зловмисники влаштовують масовану атаку не на сервери LIGA.net, а на канал нашого провайдера", - заявляє видання.

У суботу технічним фахівцям LIGA.net вдалося відновити роботу сайту, однак 26 жовтня атака відновилася і у сайту знову почалися проблеми з доступом.

"Зараз сайт працює з перебоями. Приносимо читачам вибачення", - додали у виданні.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X