Розвинений IT-аутсорсинг став в Україні основою для появи стартапів – Юрій Антонюк, EPAM

15 лютого 2017, 12:16
Експортне програмування та співпраця з міжнародними софтверними гігантами сформували в Україні прошарок IT-підприємців

Розробка програмного забезпечення на експорт стала каталізатором для розвитку інших галузей вітчизняного ринку інформаційних технологій. Таку думку висловив президент Асоціації Інформаційні технології України та керівник компанії EPAM Україна Юрій Антонюк в інтерв’ю НВ Бізнес.

Відео дня

За його спостереженнями, після отримання IT-освіти молоді українці влаштовуються в крупні компанії, які співпрацюють з такими грандами, як Google, Microsoft і SAP. Вони отримують "максимально можливий досвід дуже швидко", а потім певна частина переходить у продуктові компанії або засновує стартапи.

Антонюк переконаний, що українські програмісти вигідно виділяються на тлі інших регіонів – Індії, Мексики, Бразилії, Східної Європи. Наша перевага в тому, що в країні є багато вищих навчальних закладів і велика кількість спеціалістів, вважає керівник EPAM Україна. За його словами, стабільно зростаюча галузь експортного програмування розвиває загальну IT-інфраструктуру, сприяючи появі нових продуктових компаній і стартапів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X