Розумний одяг та військові екзоскелети – новини IT в світі

9 червня 2017, 20:57
Інтелектуальні домашні помічники в найближчі кілька років стануть доволі звичними предметами інтер’єру

1Військові витрати на екзоскелети зростуть в 10 разів

Обсяг ринку екзоскелетів у 2017 році становитиме $53 млн, підрахувала компанія Juniper Research. Однак до 2022 року цей показник злетить до майже $560 млн.

Відео дня

Незважаючи на перспективи у медичній галузі, військові домінуватимуть на ринку екзоскелетів – у наступні п’ять років на них припадатиме 80% всіх поставок. Армії різних країн спочатку використовуватимуть ці пристрої для військово-морських сил, де джерела живлення поки що доступніші, ніж в інших родах військ.

Аналітики Juniper Research передбачили, що окрім військової сфери екзоскелети можуть швидко знайти застосування в будівництві. Щодо інших галузей – таких, як охорона здоров’я чи промисловість – розробникам ще потрібно переконати гравців ринку в рентабельності інвестицій, вважають дослідники.

2Ринок домашніх розумних пристроїв стрімко зросте завдяки Apple

У 2017 році буде придбано понад 12 млн домашніх інтелектуальних помічників, з-поміж яких 80% становитиме Amazon Echo. Такий прогноз зробила компанія Strategy Analitics.

На думку аналітиків, Apple докладає та докладатиме значних зусиль, щоби розвивати цей сегмент. Компанія змінить динаміку ринку і до 2022 року галузь домашніх розумних помічників стрімко зросте, перевищивши $164 млн.

3Нова тенденція ІТ-ринку – розумний одяг

Починаючи з 2011 року, на ринку з’явилося понад 550 моделей пристроїв для носіння на тілі, які охопили широкий спектр функцій і технічних характеристик. Аналітики Ovum вважають, що починаючи з першого кварталу 2017-го і в найближчі майбутні квартали високотехнологічна галузь зосередиться на випуску смарт-одягу. Це будуть, зокрема, моделі для спорту, фітнесу, охорони здоров’я та віртуальної реальності (VR).

Хоча за січень-березень поточного року на ринку не з’явилося жодної моделі VR-окулярів, в Ovum вважають цю галузь однією з найперспективніших. Дослідники переконані, що розвиток відбуватиметься, зокрема, в напрямку розваг, ігор, освіти тощо.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X