Шведська Embracer Group купила українського розробника ігор Metro за $36 млн

13 серпня 2020, 17:47

Шведська Embracer Group купила вісім ігрових студій, серед яких українська 4A Games — розробник ігор Metro.

Шведська компанія Embracer Group купила 100% частки в відомої українсько-мальтійської геймдев-студії 4A Games, яка є розробником популярної серії ігор Metro. Про це йдеться в офіційному релізі Embracer Group.

Відео дня

Сума угоди склала $ 36 млн, з яких $ 25 млн будуть виплачені в грошовому еквіваленті, а залишок суми - акціями. У разі виконання низки зобов'язань розробники отримають ще $ 35 млн протягом найближчих п'яти років.

Embracer Group купила українську студію через дочірню компанію Saber Interactive. Офіси компанії знаходяться в Києві і на Мальті. У 4A Games працює понад 150 осіб.

«Група Embracer і Saber Interactive- ідеальні партнери для 4A Games і для наступної фази зростання. Разом ми зможемо побудувати франшизу Metro і сфокусуватися на забезпеченні нашої фанбази», - йдеться в релізі компанії.

Крім української студії, шведська Embracer Group купила ще сім студій розробників ігор: DECA Games (мобільні ігри), New World Interactive (мережеві шутери Insurgency, Day of Infamy), Palindrome Interactive (Розробник Immortal Realms: Vampire Wars), Pow Wow Entertainmen (розробник Misbits), Sola Media і Rare Earth Games, а також Vermila Studios (розробник хоррора Crisol: Theater of Idols).

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X