Не дотягли. Розробник Fortnite залучив $1 млрд інвестицій

13 квітня 2021, 18:13

Розробник Fortnite залучив $ 1 млрд інвестицій, з яких $ 200 млн — від Sony. Нещодавно Bloomberg повідомляв, що компанія хоче залучити майже вдвічі більшу суму — $1,7 млрд.

Розробник популярної мобільної гри Fortnite компанія Epic Games залучила $1 млрд за підсумками нового раунду фінансування і отримала оцінку в $28,7 млрд. Про це пише TechCrunch .

В рамках цього раунду $ 200 млн вклала компанія Sony. Як зазначає видання, залучені інвестиції можуть допомогти зміцнити зв'язки компанії Epic Games з Sony.

Відео дня

«Ми вдячні нашим новим та існуючим інвесторам, які підтримують наше бачення Epic і Metaverse», - заявив СЕО і засновник компанії Тім Суїні.

ПО словами глави Epic Games, залучені інвестиції дозволять компанії прискорити роботу зі створення підключених соціальних мереж в Fortnite, Rocket League і Fall Guys. Також у розробників з'явиться можливість використовувати Unreal Engine, Epic Online Services і Epic Games Store.

Раніше повідомлялося, що Epic Games планує залучити $1,7 млрд від інвесторів. Тоді Bloomberg припускав, що частина залучених Epic Games коштів піде на адвокатів, оскільки розробник Fortnite судиться з Apple через комісії.

Нагадаємо, що Epic Games судиться з виробником iPhone після того, як компанія видалила зі свого магазину додатків гру Fortnite. Це сталося через те, що Epic Games додав в одне з оновлень можливість оплати покупок в обхід комісії App Store.

В Apple заявляли, що розробник Fortnite «просто не хоче платити за велике благо, отримане від App Store».

Нагадаємо, що за даними аналітичного сервісу App Annie, в першому кварталі 2021 року споживчі витрати на додатки досягли нового рекорду в $32 млрд. Левову частку цих грошей користувачі витратили саме на ігри.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X