Позов на сотні мільйонів. Російські користувачі хочуть засудити власника Sony PlayStation через обмеження доступу до ігор

30 травня, 10:39
Ігрова консоль PlayStation 5 (Фото:Kerde Severin\Unsplash)

Ігрова консоль PlayStation 5 (Фото:Kerde Severin\Unsplash)

Російські користувачі PlayStation хочуть засудити компанію на 280 млн рублів через обмеження доступу до PlayStation Store.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Російські користувачі консолей подали позов до московського офісу Sony і до європейського підрозділу компанії - Sony Interactive Entertainment Europe Limited - у зв'язку з обмеженням доступу користувачів до системи PlayStation Store.

Відео дня

Про це пише російське видання Ведомости з посиланням на текст позову.

Зокрема, 28 позивачів просять компанію надати їм доступ до PlayStation Store, повернути можливість купувати ігри та компенсувати моральну шкоду – 280 млн руб. ( близько $4,22 млн за оф. курсом) на всіх, хто звернувся.

Як пояснює логіку подання позову юрист, який представляє інтереси позивачів, ні умови використання програм Sony, ні законодавством РФ не передбачається відмова у наданні послуги « у зв'язку з внутрішньою та зовнішньою політикою держави знаходження та проживання користувачів».

Раніше російські користувачі подали аналогічний позов до компанії Netflix . Вони виступили з вимогою повернути доступ до контенту та компенсувати моральну шкоду.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X