Продюсер Роднянський позбувся бізнесу в Росії. Його син — радник Зеленського

8 серпня, 09:43
Олександр Роднянський більше не володіє бізнесом у РФ (Фото:Олександр Роднянський via Instagram)

Олександр Роднянський більше не володіє бізнесом у РФ (Фото:Олександр Роднянський via Instagram)

Засновник телеканалу 1+1 та продюсер Олександр Роднянський позбувся свого бізнесу в РФ. Чи була грошова угода він не розкриває.

Продюсер та засновник телеканалу 1+1 Олександр Роднянський 2 серпня вийшов зі складу засновників російської кінокомпанії Нон-стоп продакшн, де він володів 99,8%. Про це пише російське видання РБК .

Відео дня

Частка Роднянського перейшла Олександру Чуканову, якого за тиждень до угоди було призначено гендиректором компанії. По 0,1% залишаються у кіпрській Snapfly Ltd та люксембурзькій Excalibur Development SA

Сам Роднянський підтвердив, що більше не є власником Нон-стоп продакшн.

На запитання видання, чи була угода грошовою та яка подальша доля компанії, Роднянський не відповів. Сайт компанії недоступний, при спробі входу з'являється повідомлення про технічні роботи.

У перші дні після вторгнення військ РВ в Україну Роднянський засудив російську агресію та залишив Росію. Він заявив, що «у тому вигляді, в якому зараз існує Росія, йому там не місце».

Син засновника 1+1 Олександр Роднянський молодший обіймає посаду радника в Офісі президента України Володимира Зеленського. Також у березні 2021 року він увійшов до наглядової ради Ощадбанку.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X