Українські резиденти Дія.Сity створили об'єднання, яке відстоюватиме їхні права

17 лютого 2022, 13:36

Українські IT-компанії, які вже приєдналися до Дія.Сity, створили організацію, яка займатиметься захистом прав резидентів спецрежиму для IT-галузі.

Частина українських IT-компаній, які вступили до спеціального правового та податкового режиму Дія.Сity, створили Об'єднання резидентів Дія.Сity, яке відстоюватиме права учасників спецрежиму.

Відео дня

Про це пише профільне видання DOU із посиланням на гравців ринку.

Ініціаторами створення Об'єднання виступили українські IT-компанії, які брали активну участь у розробці законодавчої бази для запуску Дія.Сity, пише видання.

За словами організаторів Об'єднання, воно покликане допомогти створити ефективний інструмент захисту інтересів резидентів та IT-фахівців, які співпрацюють із ними.

"Завдяки нашому активній залученості в законі було враховано більшість зауважень від IT-індустрії. В цей час продовжується активна розробка підзаконних актів. Простір запущений, і ми прагнемо зберегти консолідацію в період змін», — зазначив один із авторів ініціативи та засновник компанії Sigma Software Валерій Красовський.

Нагадаємо, що станом на 16 лютого понад 70 компаній подали заявки на набуття статусу резидента Дія.City та 55 вже офіційно приєдналися до спецрежиму.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X