Ракетна атака РФ призвела до перебоїв з мобільним інтернетом та зв’язком, Укртелеком працює у штатному режимі

10 жовтня, 14:09
Ракетні атаки РФ стали причиною перебоїв з мобільним зв’язком у низці регіонів України. (Фото:Jeremy Bezanger \Unsplash)

Ракетні атаки РФ стали причиною перебоїв з мобільним зв’язком у низці регіонів України. (Фото:Jeremy Bezanger \Unsplash)

Масовані ракетні удари Росії стали причиною перебоїв із мобільним зв’язком у низці міст України.

Через масовану ракетну атаку РФ у понеділок, 10 жовтня, у різних регіонах України спостерігаються перебої з мобільним інтернетом і подекуди — мобільним зв'язком.

Про це повідомляє пресслужба Держспецзв'язку.

Відео дня

"Нестабільна робота мереж пов'язана з пошкодженням інфраструктури як безпосередньо операторів, так і підприємств енергетичного сектора", - заявили у відомстві.

Повідомляється, що мобільні оператори та представники екстрених служб докладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення електроживлення та стабільного мобільного зв'язку.

Перебої з доступністю мобільного інтернету було зафіксовано у Хмельницькій, Львівській, Полтавській області, Харкові, Житомирі.

Ще у низці населених пунктів відчутні проблеми з доступністю власне мобільного зв'язку.

Водночас в Укртелекомі зазначили, що критичні елементи інфраструктури оператора фіксованого зв'язку працюють у штатному режимі.

У компанії наголосили, що центри управління інфраструктурою оператора рознесені географічно, а ключові елементи зарезервовані.

«Ушкодження деяких вузлів зв'язку не мало істотного впливу на безперервність надання послуг», — додали в Укртелекомі.

Раніше Netblocks повідомили, що інтернет-трафік з України впав до 83% від звичайного рівня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X