Raiffeisen Bank переносить розробку інтернет-банкінгу в Україні - ЗМІ

9 червня 2020, 14:03

В Україні над інтернет-банкінгом для Raiffeisen буде працювати стартап Edenlab.

Австрійська група Raiffeisen Bank International AG переносить розробку інтернет-банкінгу в Україні. Про це повідомляє австрійське видання Der Standard.

Про перенесення проекту в Україні співробітників віденського відділу, який працював над інтернет-банкінгом, Raiffeisen поінформували 25 травня.

Відео дня

"Команда у Відні складалася з 45 осіб, 33 з яких були внутрішніми співробітниками банку, інші, за словами представника Raiffeisen, працювали на аутсорсі. Однак наприкінці травня проект був перенесений в Україну", - пише видання.

Повідомляється, що в Україні над інтернет-банкінгом для Raiffeisen Bank працюватиме стартап Edenlab, який має потужну IТ-команду і працює «гнучко».

Видання підкреслює, що українець Андрій Степаненко є членом правління Raiffeisen Bank International, відповідальним за сферу роздрібного бізнесу.

У прес-службі Raiffeisen такий вибір пояснили тим, що в Україні є професійна команда, і проект "буде знаходитися в 100% -й доньці Raiffeisen Bank International". Однак, прес-секретар австрійської банківської групи не стала коментувати, чи купує Raiffeisen український Edenlab.

Edenlab - це української стартап, що займається розробкою програмного забезпечення і продуктів, яка в основному спеціалізується на Fintech, Blockchain і Medtech.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X