«Згоду на співпрацю з Роскомнаглядом не давали». У МЕТА прокоментували появу поштового сервісу компанії в російському реєстрі

27 травня 2020, 12:42
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У МЕТА заявили, що не давали згоди на співпрацю з Роскомнаглядом і направили у відомство запит про видалення поштового сервісу з реєстру.

У МЕТА прокоментували появу поштового сервісу компанії в російському реєстрі організаторів поширення інформації (ОРІ), який з 2014 року веде Роскомнагляд.

У компанії заявили, що не давали ніякої згоди на співпрацю з Роскомнаглядом, а про появу поштового сервісу в реєстрі дізналися з повідомлень українських ЗМІ.

Відео дня

«Наскільки ми розібралися, там знаходиться загальнодоступна інформація - доменне ім'я, контакти», - додали в компанії.

Також в МЕТА заявили, що ніколи не передавали і не планують передавати іноземним організаціям інформацію про користувачів. Компанія направила в Роскомнагляд запит про видалення їхніх даних з реєстру.

Нагадаємо, що 25 травня російський проект РосКомСвобода виявив український поштовий сервіс МЕТА в реєстрі організаторів поширення інформації . Відзначається, що у компаній з цього реєстру ФСБ може зажадати дані користувачів. Крім того, внесені до цього реєстру компанії підпадають під дію закону Яровий.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X