Amazon, eBay та Adobe братимуть з Українців 20% ПДВ

24 грудня 2021, 20:11

З січня наступного року Amazon, eBay та Adobe почнуть брати з українців 20% податку на додану вартість.

Онлайн-рітейлер Amazon, сервіс електронної комерції eBay та компанія Adobe почнуть брати з українців 20% ПДВ. Про це пише AIN.UA з посиланням на листи компаній та пости користувачів у соціальних мережах.

Відео дня

Так, Amazon відправив усім некомерційним користувачам повідомлення про стягнення податку на додану вартість у розмірі 20% від початку 2022 року.

Аналогічне повідомлення надіслала компанія Adobe, яка почне стягувати податок з 11 січня 2022 року « відповідно до українського законодавства». У повідомленні йдеться, що на ціну тарифу нововведення не вплине.

У листі eBay йдеться, що у зв'язку із зміною податкового регулювання сервіс додає ПДВ до вартості своїх послуг. Повідомляється, що цей тариф застосовуватиметься до кожного платежу за послугу, який здійснюватимуть українські користувачі.

У компанії також додали, що ця зміна ніяк не вплине на торгові оголошення та користувачам сайту не потрібно буде нічого змінювати.

Ці зміни пов'язані з тим, що в січні в Україні набуває чинності «закон проти Google», який зобов'язує інтернет-гігантів на кшталт Google та Facebook сплачувати ПДВ у 20% в Україні. Президент Володимир Зеленський підписав відповідний закон наприкінці червня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X