«Без політики». На базі каналу Вінтаж ТВ хочуть запустити економічний Ukrainian News Channel

3 серпня 2021, 17:03

Керівник Ukrainian News Channel Максим Вакуленко заявив, що на новому телеканалі не буде політики.

На базі проданого харківським бізнесменом Андрієм Карпієм супутникового телеканалу ВінтажТВ нові власники хочуть запустити економічний мовник Ukrainian News Channel. Про це пише Детектор Медіа.

Відео дня

Повідомляється, що 29 липня Нацрада з питань ТБ і радіомовлення переоформила ліцензію каналу в зв'язку зі зміною власника, керівника і складу редакційної ради.

Новим бенефіціаром телеканалу стала Анна Коляда, яка в 2017 році очолювала ТОВ Медіапоінт (Канал Business), керівником - Максим Вакуленко. За його словами, мовник планує подавати матеріали як новинний канал (студія з ведучим) і «розвивати підприємницьку діяльність в Україні».

«Ми плануємо створити канал економічного спрямування, без політики. Новини та власні проекти розробляти свій рахунок. У нас є запит від населення на економічні новини », - заявив Вакуленко.

Відзначається, що поки формат каналу мінятися не буде - залишаться і розважальні передачі, і показ фільмів.

Як пише видання з посиланням НЕ телеграм-канал TV post, нові власники Вінтаж ТВ можуть мати відношення до швидкого політику часів Януковича - Сергію Арбузову. Нібито, нова власниця компанії Анна Коляда працювала його політтехнологіней. В Детектор Медіа заявили, що перевіряють цю інформацію.

Як пише видання, ще один канал з логотипом Вінтаж ТВ Карпій продав (ТОВ Корона Санрайс) власнику Радіо п'ятницю Денису Козлітін в 2021 році. Після того як канал відновив мовлення в мультиплексі МХ-5 цифрового ефірного телевіденіч Т2, його купило ТРК Інтеррадіо, яка володіє 4 каналом.

Раніше повідомлялося, що політтехнолог Володимир Грановський став співвласником ТОВ НАШ 365, яке мовить під логотипом НАШ.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X