Перший у світі 4-камерний смартфон і боротьба Facebook із фейками – новини IT у світі

7 квітня 2017, 16:23
Компанія Prism Skylab створила ґуґлоподібний відеопошук, який уміє розрізняти людей, тварин і різні види інформації

1Facebook навчить відрізняти правду від брехні

Найбільша соціальна мережа в світі запустила новий освітній інструмент, який має допомогти користувачам визначати правдивість новин.

Відео дня

"Ми знаємо, що люди хочуть бачити точну інформацію на Facebook, - заявив учора Адам Моссері, віце-президент Facebook. - Всі ми зобов'язані зупинити поширення фальшивих новин".

Додаткова опція стане доступною у стрічці новин (News Feed) упродовж декількох днів для користувачів 14 країн. За даними Bloomberg, з-поміж перших нову можливість зможуть випробувати мешканці Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Великої Британії, Бразилії та Мексики.

Щоби перевірити інформацію, потрібно вибрати відповідну опцію, після чого користувачі отримають підказки, як відрізнити правду від брехні. Наприклад, підтвердити, чи справжній URL у сайта, який поширив ту чи іншу новину. Можна буде дослідити джерело інформації та знайти інші новини на задану тему та порівняти їх.

2Alcatel випустив смартфон із чотирма камерами

Французький виробник представив свій новий мобільний телефон Alcatel Flash, який має по дві основні та фронтальні камери. Компанія запевнила, що випустила перший у світі смартфон із подібними характеристиками.

Основні камери – по 13 мегапікселів, одна кольорова, інша монохроматична – мають забезпечити високу якість знімків у різноманітних режимах. Фронтальні – 8 мп і 5 мп – гарантуватимуть "нову якість селфі", пообіцяв виробник.

Дисплей Alcatel Flash має діагональ 5,5 дюймів. Телефон працює під управлінням операційної системи Android Marshmallow. Батарея – 3,1 тис. мАг. Пам’ять: внутрішня – 32 ГБ, оперативна – 3 ГБ, підтримує картки пам’яті MicroSD до 128 ГБ.

Журналісти із The Verge порівняли Alcatel Flash з іншими багатокамерними ґаджетами та поставили риторичне запитання, хто ж із виробників випустить смартфон із… шістьма об’єктивами?

3Prism Skylab створила "Google-пошук" для відео

Компанія Prism Skylab заявила, що розробила систему інтелектуального "ґуґлоподібного" пошуку відео під назвою Prism Vision. За даними Forbes, її технологія дозволить розділяти зображення людей і предметів, а також видаляти їх із поля зору.

Це означає, що в разі комерційного використання можна налаштувати камери таким чином, щоби не зазіхати на особисте життя відвідувачів чи покупців.

Prism Skylab зазначила, що її програмне забезпечення вміє аналізувати відео на рівні, недоступному для людини. Наприклад, воно "відрізняє" чоловіків і жінок, різні породи собак, види обладнання, текст, інші види інформації тощо.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Компанія також запатентувала свою технологію стиснення до ступеня, який дозволяє забезпечити потокову передачу відео та його зберігання у "хмарах".

Показати ще новини
Радіо НВ
X