Доходи зросли майже на третину. Скільки українські IT-компанії заробляють на іноземцях і кому це вдається найкраще — дослідження

22 жовтня 2021, 14:08

За рік доходи українських IT-бізнесів від співпраці з іноземними замовниками виросли майже на третину. Найбільше пощастило компаніям з Києва — їх заробітки зросли відразу на 41%.

Середній дохід українських IТ-компаній, що працюють з іноземними клієнтами, виріс на 29% за рік - з першої половини 2020 року першу половину 2021 року. Про це йдеться в результатах дослідження платіжної системи Payoneer.

Відео дня

Найбільше зріс середній дохід київських ІТ-бізнесів - на 41%. На другому місці опинилася Одеса, де заробітки IТ-компаній виросли на 36%. Третє місце зайняв Харків з ростом на 29%. Закрили топ-5 Львів і Дніпро - доходи місцевих бізнесів виросли на 21% і 20% відповідно.

За даними Payoneer, загальні зарахування українським IТ-компаніям за вказаний період виросли на 34%.

Відзначається, що в період з січня по червень цього року заробили харківські ІТ-компанії - їх середній дохід виявився на 6% вищим, ніж у львівських. Своєю чергою IТ-бізнеси зі Львова заробили на 6% більше, ніж одеські компанії. Останні зайняли третє місце.

Водночас в Одесі та Києві середній дохід IТ-компаній виявився практично однаковим - з різницею всього в 1%. На останньому місці серед найбільших міст України виявився Дніпро. Там ІТ-підприємства заробляють на 2% менше, ніж в столиці.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 року доходи українців на закордонних ринках зросли на 33%. Найприбутковішими країнами для українців стали США, Британія і Канада.

Платіжна платформа Payoneer, заснована в 2005 році, оптимізує глобальну торгівлю для мільйонів малих підприємств, торгових майданчиків і бізнесів в понад 200 країн світу. Payoneer надає набір послуг, який включає міжнародні платежі, оборотний капітал, податкові рішення, торгові сервіси та управління ризиками.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X