Освіта, спеціалізації і рівень зарплат: представлений портрет українських айтішників

27 липня 2016, 15:38
Середньостатистичному українському IT-розробнику приблизно 25 років, у нього хороше знання англійської мови і вища освіта в профільному виші

Про це свідчать аналітичні дані опитування, яке організувала компанія DOU. З 30 травня по 30 червня 2016 проводився черговий анонімний зарплатний опитування, в якому взяли участь більш ніж 7000 осіб. Всі зарплати українських розробників подані в доларах США.

Відео дня

В опитуванні взяло участь 15,1% жінок, 84.9% чоловіків. Але тенденція така, що частка жінок з кожним роком збільшується:

gender
gender Фото:

Найпопулярнішим віком є 25 років, медіана — 27 років:

83,9% респондентів мають вищу освіту, а до топ-6 міст належать Київ (47%), Харків (15,2%), Львів (10,4%), Дніпро (8,1%), Одеса (5,1%) та Вінниця (1,7%).

З англійською в українських розробників все добре. На середньому рівні володіє мовою 39,4%, а знання вище середнього у 30,1%.

Найпопулярніша посада серед чоловіків - Software Enginner, серед жінок - QA enginneer.

Должности мужчин
Должности мужчин Фото:

Должности женщин
Должности женщин Фото:

Найпоширенішою посадою серед студентів є Junior SE.

Средний возраст для разных должностей
Средний возраст для разных должностей Фото:

Найпопулярнішими вишами за результатами опитування стали НТУ Київський політехнічний інститут, Харківський національний університет радіоелектроніки та Національний університет Львівська політехніка.

Якщо говорити про зарплати, то найбільше отримують Director Of Engineering, відразу за ними Systems architect та Senior PM / Program Manager.

Показати ще новини
Радіо NV
X