Майже 300 млн грн доходу. Телеком-оператор Ахметова відзвітував за підсумками півріччя

29 липня 2021, 18:32

Национальный телеком-оператор Vega отчитался о доходе в 281,6 млн грн по итогам полугодия и нарастил капитальные инвестиции.

За підсумками перших шести місяців 2021 року дохід телеком-оператора Vega склав 281,6 млн грн, показавши 2% зростання у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться в заяві компанії.

Відео дня

Доходи компанії зросли в основному за рахунок послуг оптоволоконного доступу в Інтернет. Загальний дохід від інтернет-послуг склав 82, 8 млн грн, з них по оптичних технологій - 76,9 млн грн. EBITDA оператора за вказаний період склала 51,1 млн грн.

Також в Vega заявили про динамічне зростання доходу від продажів інтернет-послуг іншим операторам/провайдерам до 25,5 млн грн. Доходи компанії від VoIP телефонії виросли на 27% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Відзначається, що це зростання було обумовлене активною міграцією мідних сервісів на оптичні мережі та новими включеннями клієнтів.

Також в компанії відзвітували про зростання капітальних інвестицій на 63% рік до року - до 51,6 млн грн. Значну частину коштів направили на будівництво нових зон за технологією GPON, модернізацію станційного устаткування і розширення ємності магістральних каналів зв'язку нового дата-центру.

За словами гендиректора компанії Мурата Чинара, стратегічною метою бізнесу на найближчий період є розширення покриття інтернет-доступу за сучасними надвисокими технологіями.

«Це вимагає чималих вкладень», - підкреслив Чинар.

За підсумками півріччя ПрАТ Фарлеп-Інвест, яке здійснює оперативний менеджмент групи Vega, перерахувало 47, 2 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Національний телеком-оператор Vega входить в телекомунікаційний напрям групи СКМ Ріната Ахметова. Компанія надає послуги в області фіксованого телефонного зв'язку, широкосмугового доступу до інтернету і передачі даних. Оператор присутній в 22 областях України.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X