Nvidia продала чіпів для майнінгу на $155 млн

27 травня 2021, 12:08

У лютому цього року Nvidia випустила процесори, призначені спеціально для майнінгу криптовалюти. Вони принесли компанії $155 млн за підсумками першого фінансового кварталу.

За підсумками першого кварталу 2021 року компанія Nvidia отримала виручку в $155 млн від продажу процесорів, розроблених спеціально для майнінгу криптовалют (карти CMP), передає CNBC.

Відео дня

Компанія випустила ці процесори під час криптовалютного буму в лютому поточного року. Вони не можуть живити комп'ютерний монітор, але можуть генерувати монети Ethereum. У другому кварталі фінансового року компанія розраховує отримати виручку від продажу карт CMP в $400 млн.

Проте продажі ігрових процесорів залишаються для Nvidia головним джерелом виручки. Відзначається, що ігрові процесори принесли компанії $2,76 доходу, що на 106% більше, ніж торік.

За словами СЕО Nvidia Дженсена Хуанга, компанія зараз захоплюється криптографічними чіпами, щоб заощадити ресурси графічних процесорів для геймерів.

У той час як графічні процесори можна використовувати для майнінгу, чіпи CMP не можна використовувати для ігор, і Nvidia простіше виробляти чіпи CMP.

За словами СЕО Nvidia, компанія не хоче втрачати ігровий ринок через майнерів, які продовжують купувати геймерскі відеокарти.

Як зазначає CNBC, основною причиною різкого зростання продажів Nvidia став величезний попит на відеокарти GeForce. За підсумками кварталу продажі виросли на 84% до $5,66 млрд, що перевершило очікування Волл-стріт і самої Nvidia.

У компанії не можуть точно визначити, яка частина цих продажів може бути пов'язана із зростанням популярності комп'ютерних ігор, а яка - з майнінгом криптовалют. Водночас в Nvidia починають додавати програмне забезпечення до своїх ігрових відеокарт, щоб ускладнити майнінг на них.

За останні п'ять років акції Nvidia виросли більш ніж на 1200% завдяки досвіду компанії в області графічних процесорів.

Нагадаємо, що в лютому Nvidia заявила про плани повернути на ринок деякі зі своїх відеокарт в спробі впоратися з нестачею запасів і захмарними цінами.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X