Nokia програла Samsung великий контракт на 5G в США — Reuters

7 вересня 2020, 20:03

Фінська Nokia програла Samsung контракт на 5G в США на суму в $ 6,6 млрд.

Фінська телекомунікаційна компанія Nokia програла корейської Samsung Electronics контракт на поставку нового обладнання 5G для найбільшого за кількістю абонентів оператора стільникового зв'язку в США - Verizon. Про це пише Reuters з посиланням на джерела.

Відео дня

Сума виграного Samsung Electronics контракту становить $6,64 млрд. Відзначається, що вигравши цей контракт, Samsung зміцнила свої позиції які конкурент фінської Nokia і шведської Ericsson на ринку постачальників телекомунікаційного обладнання для 5G.

Ринкові позиції цих компаній зміцнилися після того, як китайській Huawei заборонили брати участь в конкурсах на 5G-контракти в США.

Про програш Nokia в конкурсі стало відомо після того, як компанію очолив Пекка Лундмарк. Однак, за словами джерела Reuters, переговори проходили при іншому СЕО компанії.

В Nokia відмовилися коментувати програш конкурсу.

«Ми граємо вирішальну роль у створенні мереж 3G і 4G Verizon і продовжуємо працювати з ними, щоб прискорити впровадження інновацій в 5G. Вони залишаються в трійці найбільших світових клієнтів», - заявили в компанії.

Відзначається, що великі компанії на кшталт Verizon зазвичай використовують декількох постачальників для побудови різних частин мережі з контрактами на радіозв'язок, які складають більшу частину витрат.

На думку аналітика Liberum Джанардана Менона, втрата цього контракту може привести до того, що Nokia не зможе так само активно інвестувати в технології як її конкуренти.

Нагадаємо, що про плани Nokia змінити СЕО стало відомо в березні цього року. Раджив Сурі покинув компанію через невиконання планів з розвитку 5G. Його наступник Пекка Лундмарк зайняв позицію СЕО в вересні цього року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X