Регулятор не погодив проєкт по вивільненню частот під 4G

24 грудня 2019, 18:57
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

План по вивільненню частот під запуск під 4G буде опублікований пізніше.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері зв'язку та інформатизації не погодила проект розпорядження Кабінету Міністрів щодо вивільнення частот в діапазонах 790-862 МГц, 694-790 МГц під 4G, повідомляє InternetUA .

Відео дня

Проект рішення не був затверджений через низку суттєвих зауважень.

Як стало відомо під час засідання НКРЗІ, в Плані заходів регулятор вказано в якості головного виконавця заходу щодо внесення змін до Порядку залучення додаткових позабюджетних коштів для проведення конверсії радіочастотного ресурсу України.

У НКРЗІ відзначають, що згідно з рішенням Нацради з питань телебачення і радіомовлення головним виконавцем цього пункту є Адміністрація Держспецзв'язку.

Крім того, зазначені в документі ТОВ ТРК Етер і ТОВ Зеонбуд не мають ліцензій НКРЗІ на користування радіочастотним ресурсом України. Ці провайдери мають тільки ліцензії Нацради. З цієї причини регулятор не може розрахувати вартість конверсії.

Відзначається, що план вивільнення частот в діапазонах 790-862 МГц, 694-790 МГц під запуск під 4G буде опублікований пізніше.

Раніше повідомлялося, що Національна рада з питань ТБ і радіомовлення погодив проект Плану заходів щодо вивільнення смуг радіочастот в діапазонах 790 - 862 МГц, 694 - 790 МГц для впровадження радіотехнології LTE.

Нагадаємо, що на запуск 4G в київському метро мобільні оператори витратять близько $ 20 млн.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X