Ніна Левчук навчить побудові та просуванню персонального бренду

26 березня 2018, 17:00

29 березня в Fedoriv Hub Ніна Левчук проведе майстер-клас, де розкриє секрети створення і просування особистого бренду.

Бути професіоналом і відмінно виконувати роботу вже недостатньо, тепер потрібно вміти правильно вибудовувати відносини з громадськістю та формувати продуманий публічний імідж. Створення і просування персонального бренду може стати важливою сходинкою в успішній кар'єрі: людині стає простіше просувати бізнес, вона отримує престижні пропозиції роботи і може претендувати на вищу зарплату.

Відео дня

29 березня Ніна Левчук в Fedoriv Hub розповість про те, які інструменти варто використовувати в роботі над власною репутацією. Учасники заходу ознайомляться з теорією і отримають практичні поради. На тренінгу можна буде не тільки дізнатися про роль персонального бренду в просуванні бізнесу і побудові кар'єри, а й освоїти конкретні підходи до розроблення стратегії, а також дізнатися про ефективні інструменти і канали комунікації для створення особистого бренду.

«Людям досить 11 секунд, щоб скласти свою думку про вас і зрозуміти, цікаві ви їм чи ні. Щоб за цей час встигнути сподобатися, запам'ятатися і справити позитивне враження, доведеться багато працювати. Якщо ви ставите перед собою мету привернути увагу багатьох людей, вам потрібен персональний бренд. Його побудова — це багатоетапний процес.

Перш за все, я раджу відповісти на запитання, для чого саме вам потрібен бренд і які інструменти ви готові задіяти, щоб сформувати його. Другий етап — це безпосередня робота, яка вимагає активної життєвої позиції і постійної присутності в медіа-просторі. Одним словом, персональний бренд — це нелегко, але інвестиції окуплять себе з надлишком», — зазначила Ніна Левчук.

Ніна Левчук — керівник відділу продажів у топовій міжнародної tech-компанії. Коуч, спікер, консультант з кар'єри і письменниця, Ніна Левчук увійшла в рейтинг 50 найвпливовіших жінок 2017 року за версією видання «Бізнес». За плечима експерта — 5 років менторингу для керівників і 8 років досвіду роботи в міжнародних топових компаніях і стартапах Кремнієвої долини.

Показати ще новини
Радіо НВ
X