Netflix буде боротися з переглядами під спільними акаунтами

13 березня 2021, 12:57

Скринінговий сервіс Netflix буде боротися проти використання спільних акаунтів не членами однієї сім'ї. Для цього платформа тестує нову функцію.

Стрімінговий сервіс Netflix почав тестувати функцію, яка пропонує деяким підписникам відкрити свій акаунт, а не використовувати чужий. На це звернув увагу портал The Streamable.

Відео дня

Користувачі сервісу почали отримувати повідомлення в якому говориться, що якщо вони не живуть з власником цього акаунта - їм потрібен власний обліковий запис, щоб продовжити перегляд.

У Netflix заявили, що почали тестувати цю функцію, щоб гарантувати, що «люди, які використовують акаунти Netflix, мають на це право». Також в компанії додали, що щорічно проводять «сотні» тестів для частини користувачів.

Поки не ясно, чи повинні всі беруть участь в тесті користувачі мати одну й ту саму IP-адресу, щоб вважатися членами сім'ї, зазначає The Streamable. Видання відзначає, що на тлі зростання популярності стрімінгових сервісів, компанії на кшталт Netflix стали звертати більше уваги на проблему використання спільних акаунтів користувачами.

Нагадаємо, що в січні цього року кількість передплатників Netflix вперше перевищила 200 мільйонів. Кількість користувачів сервісу Disney+, який вважають головним конкурентом Netflix, за 16 місяців з моменту запуску перевищила 100 млн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X