Влада ЄС попросили стрімінгові сервіси погіршувати якість відео через навантаження на мережу

19 березня 2020, 19:34
В Єврокомісії побоюються перебоїв в мережах через зростання навантаження під час карантину.

Влада Євросоюзу звернулися до стрімінгових сервісів з проханням не показувати відео у високій роздільній здатності і обмежити якість до стандартного, пише Financial Times.

Відео дня

Зокрема, в Єврокомісії побоюються, що велика кількість людей, які перейшли на роботу з дому, створюють додаткове навантаження на мережі широкосмугового доступу. Таким чином, є ризик що домашні мережі не впораються з постійним навантаженням. Навантаження на мережу створюють відеодзвінки і сервіси віддаленого навчання.

Відзначається, що підвищення навантаження відчула навіть компанія Facebook, яка зафіксувала подвійне зростання кількості відеодзвінків в додатках WhatsApp і Messenger.

Закони Євросоюзу про мережевий нейтралітет забороняють операторам і провайдерам обмежувати швидкість таким відеосервіс, як Netflix, YouTube або Twitch.

Однак, за словами одного з Єврокомісарів, що відповідають за цифрову політику ЄС, Тьєррі Бретона, відеосервіси і телекомунікаційні компанії несуть «Спільну відповідальність за забезпечення безперебійного функціонування інтернету під час карантину».

У Netflix визнали існування проблеми, але помітили, що провайдери можуть полегшити частина навантаження на магістральні мережі і зберігати бібліотеку Netflix ближче до клієнтів. В YouTube ситуацію, що склалася виданню не прокоментували.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X