Відсутність роумінгу і падіння доходів. Британський Vodafone відзвітував про підсумки року і попередив про негативний вплив пандемії на бізнес

12 травня 2020, 13:42

У Vodafone очікують, що через вплив пандемії, скоригована EBITDA компанії в 2021 фінансовому році може залишитися на рівні цього року або трохи знизитися.

Британський оператор мобільного зв'язку Vodafone відзвітував про отримання прибутку до оподаткування в 795 млн євро за підсумками 2020 фінансового року, що завершився 31 березня. Про це повідомляється в прес-релізі компанії.

Відео дня

За підсумками 2020 фінансового року компанія змінила 2,613 млрд євро збитків на прибуток.

Чистий збиток оператора скоротився до 920 млн євро з 8,02 млрд, а виручка зросла на 3% - до 44,974 млрд євро.

Зростання органічної сервісної виручки склав 0,8% в річному вираженні. При цьому в Європі вона зменшилася на 1,2%, в той час як у світі збільшилася на 8,1%.

Незважаючи на зменшення збитків і зростання прибутку до оподаткування в 2020 фінроці, в Vodafone попередили про можливе значне негативний вплив пандемії на бізнес в поточному фінроці.

У компанії заявили про істотне скорочення доходів від роумінгу через скорочення закордонних поїздок. Також в компанії очікують, що економічний тиск вплине на доходи від клієнтів.

"З огляду на невизначеність і вплив, ми не можемо надати рекомендації по скоригованого показника EBITDA на 2021 фінансовий рік", - відзначили в компанії.

У компанії додали, що за поточними оцінками, цей показник залишиться на рівні минулого фінроку або незначно знизиться.

Нагадаємо, що недавно Vodafone Україна оголосив про підвищення вартості багатьох тарифів на 20% аргументувавши це, в тому числі і відсутністю доходів від роумінгу. Серед інших чинників в компанії назвали витрати на будівництво нової інфраструктури і зростання навантаження на мережу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X