Наше радіо може змінити власника

18 листопада 2020, 10:52

Колишній депутат від Блоку Юлії Тимошенко може придбати радіостанцію Наше радіо.

Радіохолдинг TAVR Media, який в лютому поточного року заявив про перехід в його управління радіостанції Наше Радіо, може продати її народному депутату VI скликання Віктору Павленку, який раніше входив до складу фракції Блок Юлії Тимошенко. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Згідно з даними в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), Павленко планує придбати 100% простих іменних акцій ВАТ Наше Радіо (Київ), номінальна вартість яких становить 70 тис. грн.

Також повідомляється, що Павленко був головою наглядової ради ЗАТ Таврійські ігри, яке займається організацією концертних заходів.

На даний момент кінцевим бенефіціаром ТОВ Катапульта, яке володіє 100% ВАТ Наше Радіо, є фінансовий директор TAVR Media Інна Черкашина.

Раніше радіостанція входила в Український Медіа Холдинг олігарха Сергія Курченка. За даними ЗМІ, угоду з придбання радіостанції TAVR Media закрила навесні цього року. Сума угоди склала $ 3,8 млн.

Нагадаємо, що у вересні, АРМА оголосила переможця повторного конкурсу на управління активами УМХ Курченка - медіахолдинг 1 + 1.

Після перемоги на «плюсах» заявили, що очікують проведення оцінки активів УМХ і їх фінансового стану з залученням незалежних експертів і отримання узгодження АМКУ на укладення договору між переможцем конкурсу та АРМА. Інші учасники конкурсу заявили, що не згодні в його результатом і будуть його оскаржувати.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X