Найбільший мобільний віртуальний оператор світу Lycamobile націлився на українську діаспору

24 липня 2017, 14:14
Компанія має намір підключити близько 1 млн користувачів упродовж року

Lycamobile, найбільший мобільний віртуальний оператор (Mobile Virtual Network Operator, MVNO) розпочав роботу в нашій країні. Про це сьогодні на прес-конференції в Києві заявив Крістофер Тулі, генеральний директор Lycamobile.

Відео дня

За словами Аліраджи Субаскарана, власника Lyca Group, однойменний мобільний віртуальний оператор є найбільшим постачальником телеком-послуг для етнічних і національних спільнот. "Мільйони українців зможуть без перешкод спілкуватися зі своїми рідними в усьому світі", - заявив він на прес-конференції.

Lycamobile надає свої послуги в 22 країнах світу і принаймні в 10 з них є чимала українська діаспора, наголосив Тулі. За його словами, в планах Lycamobile наростити абонентську базу до 1 млн користувачів до кінця 2018 року. Він оголосив умови першого тарифного плану, який оператор запустить в Україні. За 130 грн. клієнт зможе упродовж 30 днів використати 16 гігабайт інтернет-трафіку, а також 300 хвилин для дзвінків і 300 текстових повідомлень. Упродовж тижня стартові пакети мають з’явитися в мережах дилерів-партнерів компанії. Загалом для наших співвітчизників Lycamobile запустить п’ять-шість тарифів, пообіцяв Тулі.

  • Читайте також: головний виконавчий директор Lycamobile розповів НВ Бізнес про найближчі плани компанії в Україні та світі.

Lycamobile надаватиме свої послуги на мережі ТриМоб – це мобільний підрозділ Укртелекому. За словами директора Укртелекому Юрія Курмаза, у ТриМоб буде інвестовано $2 млн. Для того, щоби забезпечити якість послуг для майбутніх користувачів Lycamobile. Нумерація, яку ТриМоб виділив для абонентів Lycamobile, розпочинається з (091) 6хх-хххх.

За межами мережі ТриМоб клієнти Lycamobile зможуть скористатися роумінгом із Vodafone, розповів Курмаз.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X