Маскарад форматів. Дистриб’ютор поскаржиться на 1+1 в міжнародну організацію із захисту авторських прав

7 жовтня 2020, 14:54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компания Fremantle пожалуется на «плюсы» в международную организацию по защите авторских прав из-за шоу Маскарад.

Компанія Fremantle, яка є дистриб'ютором формату The Masked Singer, вважає що шоу телеканалу 1+1 Маскарад, набагато ближче до формату The Masked Singer, ніж до придбаного каналом формату Mysteries in the Spotlight.

Відео дня

Про це йдеться в коментарі компанії пресслужбі Медіа Групи Україна.

У Fremantle збираються звернутися до Міжнародної організації по визнанню і захисту форматів FRAPA для оцінки дій телеканалу 1+1.

«Ми відверто дуже розчаровані діями 1+1. Попри запевнення, які вони надали нам і власнику формату The Masked Singer - компанії MBC (корейський розробник формату - ред.), Про те, що вони будуть виробляти оригінальну версію Mysteries in the Spotlight, цілком очевидно, що насправді шоу, яке вони справили, набагато ближче до The Masked Singer, ніж до Mysteries in the Spotlight» , - йдеться в повідомленні компанії.

Свої подальші дії Fremantle збирається проводити спільно з ТРК Україна, яка набула права на формат The Masked Singer і МВС.

Нагадаємо, що ТРК Україна звинуватив телеканал 1+1 в крадіжці формату телепередачі Маскарад і пригрозив конкурентам судом. Своєю чергою в 1+1 заявили, що купили права на схожий формат і претензій з боку Медіа Групи Україна не розуміють.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X