Україна потрапила до топ-5 країн з найдешевшим мобільним інтернетом

25 червня 2020, 12:02

За даними дослідження, найбільш дешевим мобільний інтернет в Індії. За гігабайт там доведеться заплатити в середньому $ 0,09.

Україна посіла п'яте місце в рейтингу країн з найдешевшим мобільним інтернетом. Про це повідомляється в результатах дослідження cable.co.uk.

За даними дослідження, найдешевший мобільний інтернет в Індії. За гігабайт мобільного інтернету в середньому доведеться заплатити $ 0,09. Також в топ-5 увійшли Ізраїль ($ 0,11 за Гб), Киргизстан ($ 0,21 за Гб) і Італія ($ 0,43 за Гб).

Відео дня

Україна замикає п'ятірку з середньою вартістю гігабайта в $ 0,46. У звіті вказується, що представлені країни мають хорошу волоконно-оптичну широкосмугову інфраструктуру.

Відзначається, що дев'ять країн з першої двадцятки країн з найдешевшим мобільним інтернетом це країни колишнього СРСР. Також в цю двадцятку входять сім азійських країн.

Найдорожчий мобільний інтернет дослідники виявили на екзотичних островах. За гігабайт інтернету на що належить Великобританії Острові Святої Єлени доведеться заплатити $ 52,2, а на Фолклендських островах мобільний інтернет обійдеться трохи дешевше - $ 40,41 за Гб.

Також в топ-5 увійшли Республіка Науру ($ 30,47 за Гб), Бермудські острови ($ 40,41 за Гб), республіка Сан-Томе і Прінсіпі ($ 28,26 за Гб).

Нагадаємо, що даним січневого дослідження cable.co.uk, Україна опинилася на другому місці серед країн з найдешевшим фіксованим інтернетом.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X