Мобільний безвіз: українські оператори дали знижки на роумінг

12 червня 2017, 18:06
Вітчизняні стільникові компанії оголосили акції в зв’язку із отриманням Україною безвізового режиму

Два найбільші мобільні оператори, Київстар і Vodafone Україна, запропонували своїм клієнтам спеціальні ціни на роумінг. Про це повідомили прес-служби обох компаній.

Відсьогодні Київстар запустив акційний пакет Спробуйте роумінг. Який передплаченим абонентам запропонував бонусні нарахування – хвилини, SMS або мегабайти мобільного інтернету, які можна використати за кордоном. Контрактні користувачі можуть отримати хвилини на вхідні та вихідні дзвінки в роумінгу.

Відео дня

Бонусні нарахування діятимуть протягом 30 днів з дня підключення. Скористатися акційними пакетами від Київстару можна на території першої (2 грн./хв, 35 коп./МБ) та другої (4 грн./хв, 60 коп./МБ) групи країн (вартість одного SMS в групі 1 і 2 – 1 грн.). У цей перелік входять, зокрема, країни Євразії, США, Канада, Австралія.

Vodafone з 11 червня протягом місяця оголосив про 50%-ву знижку на роумінг у 16 країнах Європи (Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Франція, Португалія, Угорщина, Ірландія, Велика Британія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина). Для того, щоби скористатися акцією, потрібно підключити послугу Роумінг як вдома.

lifecell не оголошував ніяких акцій у зв’язку з безвізом, повідомила прес-служба. Ще в лютому цього року компанія запустила у низці країн пакети роумінгових послуг, які діють досі.

Показати ще новини
Радіо NV
X