Мобільні оператори та Київська ОДА будуть разом розвивати 4G в області

8 вересня 2020, 19:10

Мобильные операторы «большой тройки» подписали Меморандум о сотрудничестве с Киевской областной госадминистрацией и Украинской Ассоциацией операторов связи Телас о развитии связи в области.

Про це йдеться в повідомленні оператора Київстар 8 вересня.

Відзначається, що підписаний операторами Київстар, Vodafone Україна і lifecell меморандум націлений на прискорення розвитку якісного мобільного зв'язку та широкосмугового доступу до інтернету на території Київської області. Сторони планують об'єднати зусилля в таких напрямках:

Відео дня

  • Покриття мобільним зв'язком 3G і 4G Київської області як в сільській місцевості, так і на автодорогах;
  • Визначення можливостей державно-приватного партнерства в розвитку мобільного широкосмугового доступу до інтернету в Київській області;
  • Забезпечення доступу мобільних операторів до об'єктів інфраструктури на території Київської області при будівництві мобільних мереж.
«Київська область - один з найбільших регіонів України, з населенням понад 2 млн осіб. Щоб розвивати підприємництво, освітні та соціальні ініціативи, доступ до державних послуг, охорону здоров'я - нам потрібні сучасні мобільні технології », - зазначив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
В Київстар відзначили, що планують побудувати на території області ще 50 базових станцій протягом року. На даний момент оператор встановив 1,5 тисячі базових станцій «Четвертого покоління», які надають зв'язок і інтернет в 980 населених пунктах області.
Нагадаємо, що недавно мобільні оператори запустили 4G ще на семи станціях столичної підземки.
Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X