Мінцифри посилить контроль за підключенням шкіл до інтернету

21 жовтня 2020, 17:51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мінцифри посилить контроль за підключенням шкіл до інтернету державним коштом.

Міністерство цифрової трансформації перевірятиме підключення шкіл до інтернету на суму понад 100 тис. грн, які здійснюються державним коштом. Раніше контроль здійснювався тільки для витрат понад 500 тис. грн. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Відео дня

Відповідну постанову Про внесення зміни до пункту 13 Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації Кабмін прийняв на засіданні 21 жовтня.

Відзначається, що таким чином в міністерстві планують мінімізувати зловживання при таких закупівлях. Планують боротися з:

  • несправедливими тендерами серед провайдерів;
  • завищеними цінами підключення;
  • подвійним, а іноді і потрійним підключенням однієї школи за державний рахунок.

Також повідомляється, що раніше Мінцифри сформувало перелік з близько 2000 шкіл, які з урахуванням карантинних умов потрібно під'єднати до інтернету в першу чергу. Зазначені школи розташовані в населених пунктах, де немає жодного оптичного провайдера.

«Тільки оптичні технології можуть забезпечити необхідну якість і швидкість послуг широкосмугового швидкісного інтернету», - відзначили в Мінцифри.

Нагадаємо, що за даними Міністерства цифрової трансформації 5,5 млн українців не мають доступ до якісної фіксованого інтернету. При цьому, понад 17 тис. Населених пунктів в сільській місцевості взагалі не мають оптичних мереж.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X