При Мінціфри може з’явитися Офіс реформ в сфері кібербезпеки

26 листопада 2019, 16:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Появу Офісу реформ анонсував перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб.

Перший заступник міністра цифровий трансформації Олексій Вискуб анонсував можливе поява в Україні Офісу реформ в сфері кібербезпеки. Про це він розповів виданню InternetUA .

Відео дня

Згідно із законодавством, формуванням політики у сфері кібербезпеки займається Держспецзв'язку, а Мінціфри може лише приймати в цьому участь.

«Цей пункт поки в положенні тимчасовий, адже, згідно із законодавством, ця функція закріплена за Держспецзв'язку та до зміни закону ми можемо тільки брати участь у формуванні політики в сфері кібербезпеки. Але в цілому ми готуємося до досить масштабної реформи в цій сфері», - зазначив Вискуб.

За словами чиновника, Мінціфри попросила допомоги в створенні Офісу реформ у USAID (Агентство США з міжнародного розвитку - НВ Бізнес).

У найближчі три місяці Офіс повинен буде вирішити питання проведення функціонального аудиту.

«На підставі цього функціонального аудиту будуть розроблені організаційна та функціональна дорожні карти, під які будуть запропоновані нормативні зміни - необхідно міняти положення, кілька законів», - додав Вискуб.

За словами заступника міністра, з лютого 2020 роки від USAID буде готуватися пакет допомоги Україні, який якраз повинен допомогти в реалізації цієї реформи.

Нагадаємо, що недавно в Мінціфри розповіли , коли почнуть працювати цифрові права і анонсували цифровий паспорт.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X