Мінцифра буде моніторити якість мобільного інтернету. Залучили німецьку компанію

23 червня 2021, 20:23

Мінцифри планує запустити моніторинг якості мобільного зв’язку в вересні цього року. Хочуть покращувати якість інтернету.

Міністерство цифрової трансформації цього року запускає моніторинг якості мобільного зв'язку, щоб «відстежувати і покращувати якість інтернету по всій країні».

Про це у своєму Facebook написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Відео дня

Моніторинг стартує у вересні цього року. Міністерство домовилося про співпрацю з німецькою компанією Rohde&Schwarz.

За словами міністра, команда проекту буде знаходити проблемні ділянки або ділянки, взагалі без зв'язку, і покривати їх інтернетом необхідної якості.

«Завдяки цьому ми зможемо забезпечити однаково якісну мережу жителям і маленького селища, і великого міста. Очікуємо і зростання конкуренції між операторами », - зазначив Федоров.

Результат моніторингу можна буде подивитися в режимі реального часу - на дашборда. Там буде відображатися інформація про проблемні точки в селах, містах, а також на дорогах.

Раніше повідомлялося, що в Мінцифри задумалися над впровадженням граничних показників якості послуг мобільного зв'язку. У міністерстві вважають, що це допоможе поліпшити якість мобільного інтернету для українських користувачів.

Rohde&Schwarz — міжнародна електротехнічна група компаній, що спеціалізується в області електронного іспитового устаткування, мовлення і засобів масової інформації, кібербезпеки, радіомоніторингу та радіолокації і радіозв'язку.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X