АРМА оголосила новий конкурс на управління активами медіахолдингу Курченко

21 липня 2020, 11:25

Тендерний комітет Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних чи інших злочинів не зміг вибрати переможця конкурсу на управління активами УМХ.

АРМА не змогла провести конкурс на управління активами Український Медіа Холдинг Сергія Курченко. Про це повідомляє прес-служба Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних чи інших злочинів (АРМА).

Відео дня

Повідомляється, що агентство 12 липня завершило процедуру конкурсного відбору, проте тендерний комітет АРМА не зміг вибрати з семи учасників конкурсу переможця відбору.

"Не дивлячись на чітко сформульовані умови конкурсу і тривалий термін прийому документів, компанії, які взяли участь у відборі, не виконали всі необхідні вимоги при оформленні та подачі документів", - відзначили в прес-службі АРМА.

У зв'язку з цим, агентство оголосило повторний відбір зі збільшеним терміном прийому заяв від потенційних керуючих. Відбір триватиме до 15:45 п'ятниці, 28 серпня 2020 року.

Переможець конкурсу отримає в управління:

  • корпоративні права 72 юридичних осіб;
  • акції (цінні папери) 7 юридичних осіб;
  • майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, завірені 283 свідоцтвами на знаки для товарів і послуг;
  • нерухоме майно (5 нежитлових приміщень і 1 нежитловий будинок, 1 земельну ділянку, 2 гаражних боксу);
  • рухоме майно (поліграфічне обладнання в кількості 20 одиниць).

Нагадаємо, що у вересні 2019 року суд передав медіахолдинг UMH Курченко під управління АРМА. Це майно, майнові та корпоративні права були заарештовані в грудні 2015 року.

У портфелі холдингу були друковані та онлайн видання Корреспондент, Теленеделя, Forbes Україна (ліцензія була відкликана після попадання Курченко до списку санкцій) та інші. До 2013 року UMH належав Борису Ложкіну.

У конкурсі на управління активами медіахолдингу UMH претендувала серед інших медіагрупа 1 + 1 media. Однак, в медіагрупі Ріната Ахметова конкурс розкритикували, назвавши його "прихованою позаконкурсною передачею ліцензій на мовлення" і зажадали скасувати.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X