«Цікаво домовлятися». Українські медіагрупи обіцяють змінити умови продажу своїх каналів

9 вересня 2021, 11:13

Українські медіагрупи анонсували нові умови продажу своїх телеканалів партнерам на 2022 рік. Кажуть — домовлятися буде цікавіше.

Чотири українські медіагрупи (StarLightMedia, 1 + 1 медіа, Медіа Група Україна і Інтер медіа груп) анонсували зміна умов продажу своїх каналів для партнерів на 2022 рік.

Про це представники компаній заявили в ході конференції Telecom Ukraine в Одесі, передає Detector Media.

Відео дня

Як зазначає профільне видання, майже всі натякали на індивідуальний підхід у формуванні умов для партнерів.

«У цьому році з нами буде цікаво домовлятися, у нас зміниться підхід до передплатної компанії та до ціноутворення. Це все буде індивідуально, а зараз я не буду озвучувати цифри. У всіх буде можливість домовитися », - зазначив керівник дивізіону PayTV & Digital StarLightMedia Микола Фаенгольд.

Також іншу передплатну капання анонсував директор зі стратегії та розвитку бізнесу Медіа Групи Україна Федір Гречанінов. За його словами, тепер будуть враховуватися багато нюансів, які не враховувалися раніше. Щоб зрозуміти, позитивна ця практика для ринку, він радив дивитися на фінансові результати 2022 року.

На «Плюсах» також планують серйозно переглянути свою політику продажів.

«Ми хочемо win-win відносини з провайдером. Ми не прагнемо закриття провайдерів, і тільки за те, щоб все збільшували гроші - і провайдери, і ми », - зазначив директор департаменту дистрибуції Андрій Мальчевський.

Водночас представник дистрибьютора Інтер медіа груп зазначив, що якщо раніше «настрій був такий, що ми всі помремо, то тепер кажу, що всі ми будемо жити».

Як пише видання з посиланням на свої джерела, на 2022 рік Медіа Група Україна нібито збирається підвищити ціни на 15% (для когось з партнерів ця цифра може бути нижче). Медіагрупа StarLightMedia розширює програму лояльності і вводить індивідуальні бонуси для партнерів. За неофіційною інформацією, Інтер медіа груп нібито не планує змінювати умови, а 1+1 тримають свої умови в секреті.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X